0

Bluetooth zestawy głośnomówiące

Adapter Bluetooth Harman Kardon HK BTA10

Adapter Bluetooth Harman Kardon HK BTA10
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 249,00 PLN 202,44 PLN netto
Producent: harman/kardon
Model: HK BTA10
Status: wycofany z produkcji
Wysyłka: darmowa (przedpłata) darmowa (pobranie)
Opis produktu

Możliwość strumieniowego przesyłania audio do dowolnego systemu rozrywkowego.


Czasami chcemy, aby muzyka wypełniała całe pomieszczenie, nie tylko słuchawki. Jeżeli domowy system rozrywki obsługuje technologię Bluetooth®, możliwe jest bezprzewodowe przesyłanie materiałów audio z urządzenia przenośnego (np. smartfonu lub tabletu). Co jednak zrobić, jeżeli system nie obsługuje technologii Bluetooth ? To nie jest problem. Zewnętrzny adapter Bluetooth BTA 10 firmy Harman Kardon® łączy się bezpośrednio z domowym systemem rozrywki i umożliwia strumieniowe przesyłanie materiałów audio z dowolnego urządzenia obsługującego technologię Bluetooth.
 
Dzięki technologii HARMAN TrueStream™ bezprzewodowe połączenie audio adaptera BTA 10 zyskuje najwyższą możliwą jakość – niezależnie od urządzenia źródłowego, z którego pochodzi materiał audio. Wygodnym rozwiązaniem zastosowanym w BTA 10 jest dioda, która miga podczas wyszukiwania przez urządzenie urządzeń obsługujących technologię Bluetooth i świeci światłem stałym po udanym sparowaniu. Dzięki dołączonym kablom urządzenie BTA 10 można łatwo zintegrować z systemem rozrywkowym. Adapter Bluetooth BTA 10 sprawia, że dowolny system audio z dodatkowym wejściem 3,5 mm lub wejściami stereo RCA, od systemów domowych po przenośne głośniki i stacje dokujące, obsługuje technologię bezprzewodowego przesyłania strumieniowego.

 

Bezprzewodowe strumieniowanie audio z urządzeń przenośnych


Zewnętrzny adapter Bluetooth BTA 10 umożliwia słuchanie muzyki na smartfonie lub tablecie za pośrednictwem domowego systemu audio, niezależnie od tego, czy jest to zabawa z przyjaciółmi, czy chęć odpoczynku od słuchawek. Adapter wystarczy podłączyć do systemu i sparować z urządzeniem Bluetooth.

 

System łączności HARMAN TrueStream


System łączności Bluetooth ma kilka poziomów. To nic dziwnego, że w Harman Kardon wykorzystywany jest ten najlepszy. Dzięki technologii HARMAN TrueStream bezprzewodowe połączenie adaptera BTA 10 z przesyłaniem strumieniowym zyskuje najwyższą jakość – niezależnie od aplikacji lub urządzenia źródłowego – oraz najlepsze wrażenia podczas słuchania.

 

Kompaktowa budowa


Adapter BTA 10 ma wymiary 1 i 15/16 cala na 1 i 15/16 cala (50 na 50 milimetrów), dzięki czemu w dyskretny sposób dopasowuje się do każdego miejsca. Po prostu doskonale wykonuje swoją pracę.

 

Wskaźnik diodowy


BTA 10 zawiera diodę, która miga podczas wyszukiwania przez adapter urządzeń obsługujących technologię Bluetooth. Światło ciągłe oznacza, że sparowanie ze smartfonem lub tabletem przebiegło pomyślnie.

 

Zestaw


1 x adapter Bluetooth BTA 10
1 x kabel 39" (1 m) z końcówką 1/8" (3,5 mm) do podwójnego kabla stereo RCA audio
1 x kabel 39" (1 m) z końcówką 1/8" (3,5 mm) do audio z końcówką 1/8" (3,5 mm)
1 x zasilacz
1 x karta gwarancyjna
Skrócona instrukcja obsługi
 
 
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Instrukcje
Pliki do pobrania:

Kontakt ze sklepem

Informujemy, że jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.