0

Car Dock dla iPhone

Czy jest jakiś sposób, aby poprawić jakość zestawu głośnomówiącego lub czułość mikrofonu w samochodzie dla Car Dock iPhone?


 
Stacja dokująca dla iPhone nie posiada wbudowanej funkcji, aby zmienić ustawienia głośności mikrofonu lub głośników jednak istnieje kilka wskazówek, które pomogą poprawić jakość rozmów
 
  • Należy unikać instalacji urządzenia w pobliżu hałasu powietrza może to mieć wpływ na czułość mikrofonu. Jeśli nie masz żadnych innych wolnych miejsc, aby dopasować podstawkę, zmień prędkość wentylacji z maksymalych ustawień do połowy w trakcie rozmowy. Najlepszym rozwiązaniem byłby taki montaż aby powietrze nie dmuchało bezspośrednio na podstawkę.
  • Jeżeli masz problem z głośnością podczas rozmowy telefonicznej, należy ustawić głośnośc Bluetooth (BT) w iPhone z przycisków bocznych. Ustawienia te są automatycznie zapisywane przez iPhone, więc trzeba ustawić je tylko raz. Jeśli używasz różnych urządzeń BT za każdym razem jak połaczysz się z iPhone musi zmienić głośność z bocznych przycisków.
 
   

 


Kontakt ze sklepem

Informujemy, że jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.