Ground Zero

Marka Ground Zero powstała w wyniku połączenia dwóch firm z branży car audio, niemieckiej MaGma i amerykańskiej TC Sound. Doświadczenie pracowników TC Sound i precyzja inżynierów MaGma pozwoliły na opracowanie bardzo mocnych i skutecznych subwooferów, a następnie stworzenie równie mocnych i solidnych wzmacniaczy.

Obecnie Ground Zero oferuje całą paletę produktów car audio takich jak: głośniki, subwoofery, wzmacniacze i akcesoria, w tym również akumulatory bardzo często wykorzystywane w zawodach dB Drag. Ground Zero to przede wszystkim 6 różnych serii takich jak: TITANIUM, RADIOACTIVE, HYDROGEN, URANIUM, NUCLEAR i PLUTONIUM, które zawierają ponad 150 różnych produktów, opracowanych przez niemieckich inżynierów.

Ground Zero jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek producentów sprzętu car audio na świecie. Liczne tytuły, zwycięstwa w międzynarodowych zawodach SPL i dB Drag, ale również bardzo dobre testy w niezależnych, branżowych magazynach to dowód na to, że mamy do czynienia z naprawdę mocnym i dobrze wykonanym sprzętem. Klienci, którzy nabyli produkty Ground Zero zawsze podkreślają dobrą relację pomiędzy ceną a jakością wykonania, niezawodnością i możliwościami jakie dają te urządzenia.

Test Test

Ground Zero

Schnelle Ansicht
Preis: 33,48 EUR 27,22 EUR Netto
Schnelle Ansicht
Preis: 44,72 EUR 36,35 EUR Netto
Schnelle Ansicht
Preis: 42,47 EUR 34,53 EUR Netto
Schnelle Ansicht
Preis: 67,19 EUR 54,62 EUR Netto
Schnelle Ansicht
Preis: 62,69 EUR 50,97 EUR Netto
Schnelle Ansicht
Preis: 89,66 EUR 72,89 EUR Netto
Darmowa wysyłka
Schnelle Ansicht
Preis: 224,48 EUR 182,50 EUR Netto