0

ice>Link Lite

Dension CAR DOCK for iPhone - Uchwyt z transmiterem i ładowarką do iPhone 3GS/4/4S

Dension CAR DOCK for iPhone - Uchwyt z transmiterem i ładowarką do iPhone 3GS/4/4S
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 299,00 PLN 243,09 PLN netto
Producent: DENSION
Model: IPH1CR0
Status: wycofany z produkcji
Wysyłka: darmowa (przedpłata) darmowa (pobranie)
Opis produktu

Uniwersalny zestaw samochodowy iPhone - Dock'n'Drive z Dension


Funkcje  
Funkcja głośnomówiąca Przeglądaj książkę telefoniczną bezpiecznie i wygodnie, zestaw posiada wbudowany mikrofon i można go używać jako zestaw głośnomówiący używając głośników samochodowych.
Muzyka w głośnikach samochodowych Słuchaj muzyki z iPhona w samochodzie oraz instrukcji z nawigacji, radia internetowego lub innych plików audio poprzez głośniki samochodowe. Można wykorzystać połączenie AUX-in w samochodzie lu adapter może pracować jako transmiter FM
Uniwersalny uchwyt Adapter może obsługiwać iPhone 4S. iPhone 4, 3GS lub 3G. Łatwo można go zamontować na przedniej szybie, może być zamontowany w pionie, poziomie, posiada obrotowy uchwyt może być obracany w dowolnej pozycji.
Ładowanie iPhone Adapter zapewnia ładowanie iPhona z zapalniczki 12V. Dzięki zastosowaniu specjalnego konwertera zapewnia iPhonom ładowanie 5V/1A.
Darmowe App Można pobrać specjalne oprogramowanie na telefon firmy DENSION, które posiada przyjazny interfejs użytkownika który zapewnia odtwarzanie muzyki, kontrolę nad rozmowami telefonicznymi, nawigację w samochodzie, ponadto wersja PREMIUM tego oprogramowania zapewnia dostęp do niezliczonej liczby stacji internetowych. Duże ikony zapewniąją łatwość kontroli nad iPhonem nawet w czasie jazdy.
Cechy   - Instalacja Plug & Play
  - Montaż do szyby przedniej lub na desce rozdzielczej w poziomie lub pionie
  - Ładowanie z akumulatora
  - Wyjście audio przez kabel AUX (wbudowany w Docku)
  - Wbudowany mikrofon
  - Kompatybilny z iPhone 4, 4S, iPhone 3GS i iPhone 3G
  - Aplikacja do optymalizacji w samochodzie (dostępna z AppStore iTunes)
Muzyka Car Dock dla iPhone łączy się z systemem audio w samochodzie za pomocą kabla 3.5mm poprzez AUX i odtwarza muzykę przez głośniki samochodu.
Połączenia bez użycia rąk Wbudowany mikrofon do zestawu głośnomówiącego telefonu, utrzymuje okablowania do minimum. Jak głośniki, system nagłośnienia w samochodzie jest używane.
Ładowanie i zasilanie
Zasilanie jest pobierane z samochodu przez gniazdo zapalniczki 12V. Jeżeli napięcie spadnie to Twoja rozmowa telefoniczna nie zostanie przerwana. (Zgodny z samochodami przy użyciu systemów start-stop) Prąd ładowania może do 1A, wytrzyma obciążenie nawet przy korzystaniu z GPS i 3G naraz.
Montaż
Podwójny system montażu.
Możemy zamontować na desce lub do szyby przy pomocy przyssawki. IPhone można dostosować do optymalnej pozycji do stosowania w pracy (np. w poziomie do nawigacji, pionowe do książki telefonicznej), nawet w ruchu.
Car Dock to aplikacja Car Mode Aplikacja Car Dock dostępna za darmo w AppStore. Interfejs sprawia, że przy pomocy czterech dużych i czytelnych ikon przechodzimy do poszczególnych funkcji aplikacji. Bardzo proste i szybko działające menu jest intuicyjne co ułatwia poruszanie się i przełączenie między muzyką telefonem lub nawiacją.
(Dostępny tylko z AppStore iTunes)
Kompatybilność
  •  iPhone 4s
  •  iPhone 4
  •  iPhone 3GS
  •  iPhone 3G
Zawartość opakowania   - Car Dock for iPhone
  - podstawa montażowa do mocowania na przedniej szybie
  - podstawa montażowa do mocowania na desce rozdzielczej
  - Zasilacz 12V
  - Kabel zasilający
  - Kabel audio AUX
  - Adapter do iPhone 4 (do iPhone 3G i iPhone 3G nie ma potrzeby stosowania adapterów)
   

Szybki montaż w samochodzieStację dokującą podłącza się go do systemu audio w samochodzie za pomocą przewodu aux 3.5 mm (mały jack) lub poprzez wbudowany nadajnik FM i odtwarza muzykę, rozmowy telefoniczne, wskazówki nawigacyjne, itd. przez głośniki samochodwe. Wbudowany mikrofon do zestawu głośnomówiącego telefonu, sprawia że można wykorzystać stację jako zestaw głośnomówiący.

Zasilanie jest pobierane z samochodu przez gniazdo zapalniczki 12V, gdy zapłon samochodu jest wyłączony (np. z systemu Start-Stop), Stacja dokująca nadal działa.

Dock Car Dension może być dostosowany do róznych pozycji pracy (np. w poziomie do nawigacji, pionowe do książki telefonicznej).


 


Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Video
Probably the best multipurpose handsfree kit, sound transmitter available. Enjoy your hands freedom, enjoy the precision sound!
Instrukcje
Pliki do pobrania:

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem

Informujemy, że jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.