0

Akcesoria DENSION

DENSION - Uchwyt samochodowy pod Smartphone Samsung Galaxy S3 S4, Sony Xperia Z

DENSION - Uchwyt samochodowy pod Smartphone Samsung Galaxy S3 S4, Sony Xperia Z
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 199,00 PLN 161,79 PLN netto
Producent: DENSION
Model: SPD2CR0
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: darmowa (przedpłata) darmowa (pobranie)
Opis produktu

 

Stacje dokujące mają wiele zalet. Dzięki uchwytowi do montowania na przedniej szybie lub desce rozdzielczej (w pozycji wertykalnej bądź horyzontalnej), użytkownik może wybrać optymalne dla siebie położenie, zależnie od tego czy korzysta z nawigacji, ogląda pliki video, czy też korzysta z książki telefonicznej. Urządzenie wykorzystuje technologię hpst, która zapewnia najwyższą jakość dźwięku podczas słuchania muzyki oraz w czasie prowadzenia rozmów telefonicznych bądź za pośrednictwem internetowych komunikatorów. Dodatkowym plusem jest także to, że stacja dokująca zmniejszają liczbę kabli w samochodzie.

 

Zasilanie do stacji dokującej Dension pobierane jest z gniazda zapalniczki 12V, a działa ona nawet wtedy, gdy silnik samochodu jest wyłączony (np. w samochodach z system Start-Stop). Urządzenie podłączane jest do systemu audio samochodu za pośrednictwem 3.5 mm kabla aux (mały jack) lub wbudowanego nadajnika FM. Rozwiązania technologiczne wprowadzane przez Dension są rewolucyjne nie tylko na polskim rynku, ale również w skali światowej. Dzięki nowoczesnej technologii, korzystanie ze stacji dokującej nigdy wcześniej nie było tak proste. Zaletą tych urządzeń jest również to, że Dension udostępnia specjalne, darmowe oprogramowanie z przyjaznym interfejsem (m.in. duże ikony, które eliminują problem z wybieraniem odpowiednich komend). Dzięki temu kierowca z łatwością może komunikować się ze światem zewnętrznym, słuchać ulubionej muzyki lub internetowych rozgłośni radiowych, korzystać z nawigacji, nie rozpraszając się i nie osłabiając koncentracji potrzebnej przy prowadzeniu samochodu.


Nowy uchwyt samochodowy dla smartfonów od firmy DENSION. Dzieki nowej konstrukcji pasuje do wszystkich telefonów oraz działa z większością raiodoodtwarzaczy samochodowych. Teraz równiez kompatybilny z Samsung Galaxy S3 S4, Sony Xperia Z


Właściwości:  
 
  • Montowany na przedniej szybie lub na wlocie powietrza w samochodzie
  • Wszechstronna regulacja pozycji do obsługi nawigacji i wideo
  •   Technologia zapewniając zaawansowane jakość dźwięku:
  • Bez angażowania rąk
  • Przesyłanie muzyki
  • App audio (rozrywka, nawigacja, internetowe połączenia) za pośrednictwem systemu audio w samochodzie
  • Wbudowany mikrofon
  • AUX i wyjście audio FM
  • Opcja ładowania telefonu


Połączenie: Uchwyt może być podłączony do systemu audio w samochodzie za pomocą przewodu 3,5 mm (jeśli nie jest używany, można go usunąć) lub bezprzewodowo za pomocą dowolnego modulatora Dension w uchwycie , aby wzmocnić muzykę i rozmowy telefoniczne przez głośniki samochodowe.

Zestaw głośnomówiący:  wbudowany mikrofon pozwala na odbieranie połączęń bez konieczności używania rąk.

Zasilanie: pochodzi z samochodowej instalacji 12V, który zasila nie tylko uchwyt samochodowy, ale także ładuje telefon za pomocą wtyczki micro USB.Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Video
Probably the best multipurpose handsfree kit, sound transmitter available. Enjoy your hands freedom, enjoy the precision sound!
Instrukcje
Pliki do pobrania:

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem

Informujemy, że jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.