0

Bluetooth zestawy głośnomówiące

Dodatkowe zasialnie do MINIKIT+

Dodatkowe zasialnie do MINIKIT+
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 34,50 PLN 28,05 PLN netto
Producent: PARROT
Model: BLMKITAZ12V
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 11,00 PLN (przedpłata) 20,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

KAŻDY PRZENOŚNY ZESTAW GŁOŚNOMOWIĄCY: ma pewne cechy odróżniające go od zestawów montowanych na stałe w samochodzie, które mogą być traktowane jako wady: po wyczerpaniu baterii należy naładować zestaw.
OFERUJEMY Zasilacz samochodowy dedykowany do zestawu MINIKIT+ dzięki któremu zwiększamy jego funkcjonalność. Wystarczy zamontować zasilacz i automatycznie:
po każdorazowym załączeniu stacyjki bateria zestawu będzie ładowna. Dzięki zamontowaniu tego zasilania przenośny zestaw głośnomówiący MINIKIT+ oferuje
funkcje zestawu montowanego na stałe. Po zamontowaniu wystarczy wsiąść do samochodu i przekręcić kluczyk w stacyjce – MINIKIT+ sam włączy się i połączy z telefonem, a jego bateria będzie ładowana. MINIKIT+ zachowuje przy tym funkcje mobilne – wystarczy wyjąć z niego wtyczkę, końcówkę przewodu zasilającego włożyć za opaskę i zabrać z samochodu.


Zasilacz wymaga montażu, wtyczkę zasilacza należy wyprowadzić w sposób widoczny na zdjęciu – tak aby łatwo było włożyć ją do gniazda zestawu MINIKIT+. Końcówki czerwoną do +12V zapłon oraz czarną do masy nadwozia samochodu. (czerwony przewód nie należy podłączać do stałego zasilania!)

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

Informujemy, że jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.