Ładowanie bezprzewodowe

Inbay ładowarka indukcyjna Skoda Octavia (5E) 2013->

Inbay ładowarka indukcyjna Skoda Octavia (5E) 2013->
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 342,62 PLN 278,55 PLN netto
Producent: ACV
Indeks: 07405
Indeks producenta: 241340-50-1
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 11,00 PLN (przedpłata) 17,00 PLN (pobranie)
Opis

Idealna integracja z wnętrzem pojazdu.

Uważamy, że bardzo ważna jest estetyka zaprojektowanych produktów, które są zgodne z oryginalnym projektem pojazdu. Właśnie dlatego INBAY oferuje rozwiązanie do bezprzewodowego ładowania Twojego telefonu, które wygląda fantastycznie.

Opracowujemy różne produkty INBAY na podstawie pojazdu. Innymi słowy, indywidualnie dostosowujemy nasz produkt do każdego modelu samochodu. Oznacza to, że INBAY jest dopasowany do kształtu schowka aż do milimetra. Otrzymujesz optymalnie zintegrowane rozwiązanie, które trudno będzie odróżnić od części fabrycznej i które idealnie komponuje się z resztą wnętrza.

Wygląd twojego samochodu pozostanie wizualnie niezmieniony, chociaż INBAY unowocześni funkcjonalność ładowania twojego telefonu.
 

Naładuj swój smartfon - bezprzewodowy dzięki standardowi Qi.
Wszystkie produkty INBAY dostępne w wersji „Qi standard”. Jest to światowy standard bezprzewodowego ładowania. Zapoznaj się ze swoimi smartfonami, korzystaj z funkcji Qi-standard work i kompatybilny z INBAY
 

INBAY sprawia, że ładowanie smartfona w samochodzie jest naprawdę wygodne. INBAY pozwala zintegrować dyskretną ładowarkę o niestandardowych rozmiarach z wnętrzem samochodu. Po prostu zamień oryginalną półkę do samochodu w INBAY.

Następnie umieść na nim swój smartfon i ładuj go bezprzewodowo dzięki standardowi Qi. Nigdy więcej kabli, koniec podłączania telefonu i rozładowanego telefonu podczas jazdy.
 

Opis

Inbay to uniwersalna bezprzewodowa ładowarka samochodowa w formacie cup-size. Ładowanie odbywa się indukcyjnie, zgodnie z normą Qi-standard  i umożliwiająca ładowanie wszystkich smartfonów kompatybilnych z tym standardem.
 

Zawartość

  • Inbay Uniwersalna ładowarka

  • Przewód zasilający

  • Wymiary 146 x 78 cm
     

Marka i model :
 

  • Skoda Octavia (5E) 2013->

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Wideo