Alarmy, Monitoring GPS

Trackimo lokalizator GPS

Trackimo lokalizator GPS
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 499,00 PLN 405,69 PLN netto
Producent: CAR-TRONIC
Indeks: Trackimo
Indeks producenta: Trackimo
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 12,00 PLN (przedpłata) 17,00 PLN (pobranie)
Opis
TRACKIMO™ to globalne rozwiązanie dedykowane do lokalizacji ludzi, zwierząt, pojazdów lub wartościowych przedmiotów wykorzystujące lokalizator GPS/GSM/Smart Bluetooth (beacon), czujniki sensoryczne i aplikacje w chmurze.

Urządzenie TRACKIMO to kompaktowe lekkie i wodoodporne urządzenie wyposażone w baterię o długotrwałym działaniu dostarcza informacji na temat trasy monitorowanego obiektu oraz historii jego przemieszczania – wszystko to w łatwym do ustawienia zakresie. Użytkownik może określić limit prędkości i dystansu dla swojego urządzenia, korzystać z funkcji powiadomień, kiedy urządzenie opuści ustalony obszar, kiedy się w nim znajdzie lub kiedy rozpocznie przemieszczanie się. TRACKIMO wyśle powiadomienie e-mailowe lub SMSowe, gdy śledzony przedmiot, np. samochód, który użytkownik udostępnił swojemu nastoletniemu dziecku, przekroczył dozwolony limit prędkości.  Usługa działa na całym świecie, a dostęp do niej jest za pomocą aplikacji mobilnej. Urządzenie w połączeniu z aplikacją mobilną daje bardzo dużo możliwości, takich jak:

                                                                    

Wirtualne ogrodzenie: 
W prosty sposób można zaprogramować obszar bezpieczny. Po przekroczeniu jego granicy lokalizator będzie powiadamiał o fakcie przekroczenia dozwolonego obszaru łącznie z podaniem położenia. Funkcja ta doskonale nadaje się do zwiększenia bezpieczeństwa ludzi, wartościowych przedmiotów, a nawet zwierząt.

Ostrzeżenie o ruchu: 
Gdy chcemy chronić np. jakiś przedmiot przed kradzieżą (samochód, telewizor itp.), umieszczamy w nim lokalizator, wysyłamy SMSa aktywującego tę funkcję i od tej pory jeśli tylko przedmiot przemieści się dostajemy powiadomienie SMSem.

Monitorowanie prędkości: 
Lokalizator, po wydaniu odpowiedniej komendy możne stać na straży bezpieczeństwa drogowego. Funkcja bardzo przydatna jeśli chcemy sprawdzić czy kierowca nie przekracza dopuszczalnej prędkości albo czy nie jeździ po prostu zbyt szybko. Definiujemy SMSem dopuszczalną wg nas prędkość, a następnie jak tylko kierowca ją przekroczy, dostajemy SMSa z powiadomieniem oraz aktualną pozycją.

W cenę jest wliczony roczny abonament na cały świat

Cecha/funkcja

Wartość/ Opis

Częstotliwość

Quad GSM 850/ GSM 900/ DCS 1800/ PCS 1900

Platforma GSM

MKT6250A

Platforma GPS

MTK3336

Antena GSM

12x27mm – freg. 900/1800/850/1900

Waga urządzenia

Ok. 42g

Temperatura pracy

od -45°C do +75°C

GPRS

TAK

USB

Micro USB 5V

Specyfikacja GPS:

Kanały

22 tracking/ 66 acqiusition

Dokładność

Do 5m

Tryb pracy

-Ciepły start <2s

-Zimny start <24s

Obiekt przechowywania

USA Peer1

Wewnętrzne przechowywanie

Do 1000 pozycji*

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Wideo