0

Bluetooth zestawy głośnomówiące

Zestaw głośnomówiący PARROT CK3000 EVOLUTION + złącze montażowe GRATIS !!!

Zestaw głośnomówiący PARROT CK3000 EVOLUTION + złącze montażowe GRATIS !!!
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 499,00 PLN 405,69 PLN netto
Producent: PARROT
Model:
Status: wycofany z produkcji
Wysyłka: darmowa (przedpłata) darmowa (pobranie)
Opis produktu

Bezprzewodowy zestaw głośnomówiący do każdego samochodu i telefonu.

 

Polskojęzyczny PARROT CK3000 Evolution

 

Do każdego zakupionego zestawu złacze dedykowane do danego modelu samochodu GRATIS !!!

 

       
       
       
Audi BMW Citroen Fiat
Ford Mercedes Opel Peugeot
Renault Seat Skoda VW

 

Dostępne także inne złącza do innych modeli samochodów.  Przed zakupem prosimy o konsultowanie telefoniczne (185404292) lub mailowe info@car-tronic.pl celem dobrania odpowiedniego modelu złącza do samochodu. Po zakupie w mailu lub formularzu allegro proszę podać model i rocznik samochodu. 

 

Opis produktu

 

Każdy kierowca posiadający telefon komórkowy, staje czasem przed dylematem: dzwonić? Czy nie?

 

Można narazić się na mandat i punkty karne (obowiązuje mandat. 200 zł oraz 5 pkt.), a w najgorszym przypadku na stłuczkę! W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów oferujemy produkt, który zdecydowanie ułatwia korzystanie z telefonu w czasie jazdy.

 

 

Nie potrzebujesz wkładać telefonu do uchwytu. Może on pozostać w kieszeni albo torebce. Od czasu kiedy kodeks drogowy zabrania prowadzenia rozmów przez telefon w czasie jazdy, CK3000 Evolution jest najtańszym wśród montowanych zestawów na stałe w samochodzie rozwiązującym problem rozmawiania podczas jazdy.

 

Zestaw umożliwia dostęp do książki numerów zapisanej w pamięci telefonu. Aby do kogoś zadzwonić nie musisz już zastanawiać się gdzie jest telefon? Wystarczy, że będzie on znajdował się w zasięgu modułu Bluetooth. W praktyce może się on znajdować w kieszeni, teczce na tylnym siedzeniu lub nawet w walizce w bagażniku!, a i tak będziesz mieć możliwość głosowego wybrania numeru według znaczników głosowych.

 

 

Obsługa wybierania głosowego jest bardzo prosta. Do najczęściej wybieranych numerów można przypisać znaczniki wybierania głosowego. Aby wybrać numer wystarczy wtedy nacisnąć zielony przycisk i po sygnale wypowiedzieć nagrane słowo aby połączyć się z daną osobą. Wystarczy raz połączyć telefon z zestawem. Następnie po włączeniu zapłonu w samochodzie, połączenie telefonu z zestawem może następować automatycznie.

 

 

Ważne informacje dotyczące 12 miesięcznej gwarancji PARROT

 

Podstawą przyjęcia sprzętu do naprawy gwarancyjnej jest dostarczenie go wraz z kartą gwarancyjną do serwisu Parrot SA w POLSCE: Amervox Sp. z o.o. w Kielcach.

Każdy zestaw głośnomówiący Parrot w Polsce jest sprzedawany z karta gwarancyjną z umieszczonym w niej numerem seryjnym urządzenia. W przypadku zakupienia zestawu Parrot bez karty gwarancyjnej (lub jej zagubieniu czy zniszczeniu) naprawy mogą być wykonane tylko odpłatnie.

 

 

Kupując zestaw pochodzący z za granicy z kartą gwarancyjną z innego kraju (Niemcy, Francja, Czechy i każdego innego) w przypadku uzyskania naprawy gwarancyjnej urządzenie należy odesłać do kraju zakupu urządzenia.

Kupując zestaw głośnomówiący zawsze żądaj polskiej gwarancji. Każdy nasz partner handlowy otrzymuje ją z każdym zestawem.

 

Kompatybilność

 

Zestaw CK3000 Evolution współpracuje z prawie 100% telefonów na rynku.

 

 

Zaawansowane menu głosowe

 

Zaawansowane menu głosowe, umożliwia zapisanie znaczników głosowych do kontaktów oraz konfigurację "magiczne słowa" odpowiedzialnych za sterowanie telefonu głosem, nawet bez dotykania konsoli sterującej. Menu to jest przygotowane w języku polskim - po naciśnięciu wielofunkcyjnego pokrętła, zestaw zapyta Cię co chcesz zmienić w jego ustawieniach.

 

 

Menu udostępnia zmianę następujących ustawień:

 

 • język - możliwość ustawienia języka polskiego

 • głośność

 • dodawanie znaczników głosowych do numerów telefonów zapisanych w pamięci zestawu, jeżeli nie ma zapisanych w pamięci zestawu żadnych numerów - zestaw automatycznie przejdzie w tryb ich przesyłania

 • włączenia/wyłączenie "magicznych słów" - odpowiedzialnych za sterowanie zestawu głosem

 • ustawienie "słów kluczowych" - odpowiedzialnych za poruszanie się po ksiązce telefonicznej. Są one odpowiedzialne za wybranie konkretnego numeru telefnicznego danej osoby - aktywne gdy jeden kontakt ma przypisanych kilka numerów. Np. "dom", "komórka" itp.

Właściowści

 

Lista funkcji zestawu CK3100 Evolution

 • Jednokierunkowy mikrofon: redukcja szumów oraz echa,rozpoznawanie głosowe do 150 imion

 • Głośniki: zestaw wykorzystuje głośniki zamontowane w pojeździe

 • Parowanie: do 3 telefonów

Wymiary

 

 

 • Sterownik:

 • 50 x 26 x 19 mm ; 32 g

 

 • Centralka:

 • 135 x 30 x 58 mm ; 110g

Standardy

 • CE, e2, FCC, RSS210

Lista kompatybilnych modeli telefonów

Lista kompatybilnych modeli samochodów


Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

Informujemy, że jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.