Bluetooth zestawy głośnomówiące

Zestaw głośnomówiący PARROT CK3100 LCD

Darmowa wysyłka
Zestaw głośnomówiący PARROT CK3100 LCD
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 639,00 PLN 519,51 PLN netto
Producent: PARROT
Indeks: BL31
Indeks producenta: BL31
Status: wycofany z produkcji
Wysyłka: darmowa (przedpłata) darmowa (pobranie)
Opis

Bezprzewodowy zestaw głośnomówiący do każdego samochodu i telefonu.

Polskojęzyczny PARROT CK3100


Opis produktu


Każdy kierowca posiadający telefon komórkowy, staje czasem przed dylematem: dzwonić? Czy nie?

Można narazić się na mandat, a w najgorszym przypadku również na stłuczkę! W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów chcielibyśmy zaoferować produkt, który rewolucyjnie ułatwia korzystanie z telefonu w czasie jazdy. Jest to ostatni zestaw głośnomówiący jaki zamontujecie w swoim samochodzie.


Nie potrzebujesz wkładać telefonu do uchwytu. Może on pozostać w kieszeni albo torebce. Od czasu kiedy kodeks drogowy zabrania prowadzenia rozmów przez telefon w czasie jazdy, CK3100 jest najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na używanie telefonu w samochodzie.

CK3100 umożliwia dostęp do książki numerów zapisanej w pamięci telefonu. Aby przeglądać ją nie musisz już zastanawiać się gdzie jest telefon? Wystarczy, że będzie on znajdował się w zasięgu modułu Bluetooth. W praktyce może się on znajdować w kieszeni, teczce na tylnym siedzeniu lub nawet w walizce w bagażniku!

Aby przeglądać wpisy w książce telefonicznej wystarczy znaleźć odpowiednią literę nazwiska, następnie wybrać odpowiedni wpis i nacisnąć zieloną słuchawkę. W dobie telefonów, w których pamięci można zapisać nawet kilka tysięcy numerów, jest to funkcja niezwykle ułatwiająca obsługę telefonu.

Innym sposobem dostępu do zapisanych numerów są znaczniki głosowe. Aby wybrać z jego pomocą numer, wystarczy wcisnąć zieloną słuchawkę i wypowiedzieć nazwisko. Zestaw powtórzy nazwisko i wybierze numer. Oczywiście znacznik musi być wcześniej zapisany w pamięci telefonu.


Zestaw CK3100 umożliwia powtarzanie ostatnio wybranego numeru, również wybieranego w czasie, kiedy nie było połączenia pomiedzy telefonem i zestawem głośnomówiącym. Po każdorazowym uruchomieniu silnika (włączeniu zestawu głośnomówiącego) następuje synchronizacja książki telefonicznej, co powoduje, że uwzględnione zostaną numery wpisane do telefonu po parowaniu zestawu z telefonem.

Funkcja rozpoznawania głosu umożliwia połączenie bez odrywania oczu od sytuacji na drodze (wybrane modele telefonów z rozpoznawaniem mowy). Połączenie bezprzewodowe między CK3100 i telefonem jest możliwe jak długo telefon pozostaje włączony.Ważne informacje dotyczące 12 miesięcznej gwarancji PARROT


Podstawą przyjęcia sprzętu do naprawy gwarancyjnej jest dostarczenie go wraz z kartą gwarancyjną do serwisu Parrot SA w POLSCE: Amervox Sp. z o.o. w Kielcach.

Każdy zestaw głośnomówiący Parrot w Polsce jest sprzedawany z karta gwarancyjną z umieszczonym w niej numerem seryjnym urządzenia. W przypadku zakupienia zestawu Parrot bez karty gwarancyjnej (lub jej zagubieniu czy zniszczeniu) naprawy mogą być wykonane tylko odpłatnie.


Kupując zestaw pochodzący z za granicy z kartą gwarancyjną z innego kraju (Niemcy, Francja, Czechy i każdego innego) w przypadku uzyskania naprawy gwarancyjnej urządzenie należy odesłać do kraju zakupu urządzenia.

Kupując zestaw głośnomówiący zawsze żądaj polskiej gwarancji. Każdy nasz partner handlowy otrzymuje ją z każdym zestawem.

Kompatybilność


Zestaw CK3100 współpracuje z prawie 100% telefonów na rynku.


Bezpieczeństwo

Nie ma potrzeby wkładania telefonu do uchwytu. Może on pozostać w kieszeni, albo torebce. Po wejściu do samochodu, telefon sam automatycznie połączy się z zestawem głośnomówiącym. Od czasu kiedy kodeks drogowy zabrania prowadzenia rozmów przez telefon w czasie jazdy, CK3100 jest najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na używanie telefonu w samochodzie.


Właściowści

Lista funkcji zestawu CK3100 LCD

  • Jednokierunkowy mikrofon: redukcja szumów oraz echa,rozpoznawanie głosowe do 150 imion
  • Głośniki: zestaw wykorzystuje głośniki zamontowane w pojeździe
  • Parowanie: do 5 telefonów

Wymiary

  • Centralka:
  • 5.3 x 1.2 x 2.3 in. – 4.0 oz
  • (135 x 30 x 58 mm – 110 g)
  • Ekran LCD/kontroler:
  • 2.8 x 1.7 x 0.5 in. – 2.6 oz
  • (72 x 43 x 15 mm – 74 g)
Standardy
  • CE, e2, FCC, RSS210
Lista kompatybilnych modeli telefonów
Lista kompatybilnych modeli samochodów

Komentarze
Gosia napisał:
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Sprawdzony nie tylko przeze mnie ale i przez 3 innych użytkowników.Niezawodny.Polecam.

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

Darmowa wysyłka
Szybki podgląd
Cena: 589,00 PLN 478,86 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 329,00 PLN 329,00 PLN netto
Darmowa wysyłka
Szybki podgląd
Cena: 679,00 PLN 552,03 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 299,00 PLN 243,09 PLN netto
Darmowa wysyłka
Szybki podgląd
Cena: 859,00 PLN 698,37 PLN netto
Darmowa wysyłka
Szybki podgląd
Cena: 799,00 PLN 649,59 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 329,00 PLN 267,48 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 349,00 PLN 283,74 PLN netto