0

Bluetooth zestawy głośnomówiące

Zestaw głośnomówiący PARROT CK3100 LCD + złącze montażowe

Zestaw głośnomówiący PARROT CK3100 LCD + złącze montażowe
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 699,00 PLN 568,29 PLN netto
Producent: PARROT
Model: CK3100 LCD + ZŁ
Status: dostępny od 5 do 10 dni
Wysyłka: darmowa (przedpłata) darmowa (pobranie)
Opis produktu

Bezprzewodowy zestaw głośnomówiący do każdego samochodu i telefonu.

Polskojęzyczny PARROT CK3100

Do każdego zakupionego zestawu złacze dedykowane do danego modelu samochodu GRATIS !!!

 

Audi BMW Citroen Fiat
Ford Mercedes Opel Peugeot
Renault Seat Skoda VW

 

Dostępne także inne złącza do innych modeli samochodów.  Przed zakupem prosimy o konsultowanie telefoniczne (185404292) lub mailowe info@car-tronic.pl celem dobrania odpowiedniego modelu złącza do samochodu. Po zakupie w mailu lub formularzu allegro proszę podać model i rocznik samochodu. 

 

Opis produktu


Każdy kierowca posiadający telefon komórkowy, staje czasem przed dylematem: dzwonić? Czy nie?

 

Można narazić się na mandat, a w najgorszym przypadku również na stłuczkę! W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów chcielibyśmy zaoferować produkt, który rewolucyjnie ułatwia korzystanie z telefonu w czasie jazdy. Jest to ostatni zestaw głośnomówiący jaki zamontujecie w swoim samochodzie.

 


Nie potrzebujesz wkładać telefonu do uchwytu. Może on pozostać w kieszeni albo torebce. Od czasu kiedy kodeks drogowy zabrania prowadzenia rozmów przez telefon w czasie jazdy, CK3100 jest najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na używanie telefonu w samochodzie.

 

CK3100 umożliwia dostęp do książki numerów zapisanej w pamięci telefonu. Aby przeglądać ją nie musisz już zastanawiać się gdzie jest telefon? Wystarczy, że będzie on znajdował się w zasięgu modułu Bluetooth. W praktyce może się on znajdować w kieszeni, teczce na tylnym siedzeniu lub nawet w walizce w bagażniku!

 

Aby przeglądać wpisy w książce telefonicznej wystarczy znaleźć odpowiednią literę nazwiska, następnie wybrać odpowiedni wpis i nacisnąć zieloną słuchawkę. W dobie telefonów, w których pamięci można zapisać nawet kilka tysięcy numerów, jest to funkcja niezwykle ułatwiająca obsługę telefonu.

 

Innym sposobem dostępu do zapisanych numerów są znaczniki głosowe. Aby wybrać z jego pomocą numer, wystarczy wcisnąć zieloną słuchawkę i wypowiedzieć nazwisko. Zestaw powtórzy nazwisko i wybierze numer. Oczywiście znacznik musi być wcześniej zapisany w pamięci telefonu.

 


Zestaw CK3100 umożliwia powtarzanie ostatnio wybranego numeru, również wybieranego w czasie, kiedy nie było połączenia pomiedzy telefonem i zestawem głośnomówiącym. Po każdorazowym uruchomieniu silnika (włączeniu zestawu głośnomówiącego) następuje synchronizacja książki telefonicznej, co powoduje, że uwzględnione zostaną numery wpisane do telefonu po parowaniu zestawu z telefonem.

Funkcja rozpoznawania głosu umożliwia połączenie bez odrywania oczu od sytuacji na drodze (wybrane modele telefonów z rozpoznawaniem mowy). Połączenie bezprzewodowe między CK3100 i telefonem jest możliwe jak długo telefon pozostaje włączony.

 

 

 Ważne informacje dotyczące 12 miesięcznej gwarancji PARROT


Podstawą przyjęcia sprzętu do naprawy gwarancyjnej jest dostarczenie go wraz z kartą gwarancyjną do serwisu Parrot SA w POLSCE: Amervox Sp. z o.o. w Kielcach.

Każdy zestaw głośnomówiący Parrot w Polsce jest sprzedawany z karta gwarancyjną z umieszczonym w niej numerem seryjnym urządzenia. W przypadku zakupienia zestawu Parrot bez karty gwarancyjnej (lub jej zagubieniu czy zniszczeniu) naprawy mogą być wykonane tylko odpłatnie.

 


Kupując zestaw pochodzący z za granicy z kartą gwarancyjną z innego kraju (Niemcy, Francja, Czechy i każdego innego) w przypadku uzyskania naprawy gwarancyjnej urządzenie należy odesłać do kraju zakupu urządzenia.

Kupując zestaw głośnomówiący zawsze żądaj polskiej gwarancji. Każdy nasz partner handlowy otrzymuje ją z każdym zestawem.

 

Kompatybilność


Zestaw CK3100 współpracuje z prawie 100% telefonów na rynku.

 


Bezpieczeństwo

Nie ma potrzeby wkładania telefonu do uchwytu. Może on pozostać w kieszeni, albo torebce. Po wejściu do samochodu, telefon sam automatycznie połączy się z zestawem głośnomówiącym. Od czasu kiedy kodeks drogowy zabrania prowadzenia rozmów przez telefon w czasie jazdy, CK3100 jest najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na używanie telefonu w samochodzie.


Właściowści  

Lista funkcji zestawu CK3100 LCD

  • Jednokierunkowy mikrofon: redukcja szumów oraz echa,rozpoznawanie głosowe do 150 imion
  • Głośniki: zestaw wykorzystuje głośniki zamontowane w pojeździe
  • Parowanie: do 5 telefonów

Wymiary

 
 
  • Centralka:
  • 5.3 x 1.2 x 2.3 in. – 4.0 oz
  • (135 x 30 x 58 mm – 110 g)
 
  • Ekran LCD/kontroler:
  • 2.8 x 1.7 x 0.5 in. – 2.6 oz
  • (72 x 43 x 15 mm – 74 g)
Standardy
  • CE, e2, FCC, RSS210
Lista kompatybilnych modeli telefonów
Lista kompatybilnych modeli samochodów

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem

Informujemy, że jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.