Mapy

AutoMapa PL Android Licencja 7 dniowa

AutoMapa PL Android Licencja 7 dniowa
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 24,00 PLN 19,51 PLN netto
Producent: AutoMapa
Indeks: AMPL-AN-7
Indeks producenta: AMPL-AN-7
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 11,00 PLN (przedpłata) 17,00 PLN (pobranie)
Opis

Zakup licencji polega na sprzedaży czasowego kodu.  Wygenerowany kod przesyłany jest pocztą e-mail.

Termin ważności kodu biegnie od momentu rejestracji przez klienta na urządzeniu docelowym.

Dodatkowo udostępniamy w promocji darmową możliwość pobrania przez klienta Startera AM, który w sklepie Google Play jest płatny.


AutoMapa Android pomaga pokonać korki i utrudnienia na drogach Polski dzięki technologii LiveDrive! Zakup pakietu startowego pozwala na korzystanie przez 7 dni z pełnej funkcjonalności nawigacji oraz nieograniczoną w czasie możliwość przeglądania mapy i POI. Możesz wybrać jedną z trzech wygodnych form zakupu licencji czasowej:

 

AutoMapa Android Polska

 

7 dni w cenie 19.99 zł
90 dni w cenie 59.99 zł
366 dni w cenie 119,99 zł

 

Uwaga!: Podczas pierwszej instalacji, wymagane jest połączenie z siecią w celu ściągnięcia map i innych danych. Upewnij się, że jesteś w zasięgu sieci WLAN!

 

Korzystaj z AutoMapy tak, jak Ci wygodnie!

 

INNOWACJA I DOŚWIADCZENIE

 

Najdokładniejsze plany nawigacyjne miast i miejscowości, system AutoMapa Traffic, Asystent Pasa Ruchu, budynki 3D i punktowe adresy, ponad 640 tys. Użytecznych Punktów (POI) i głos Krzysztofa Hołowczyca, to znaki rozpoznawcze AutoMapy. AutoMapa prowadzi od ponad 9 lat i jest najbardziej cenionym i najczęściej nagradzanym polskim programem do nawigacji.

 

GŁÓWNE FUNKCJE I CECHY

 

POKONASZ KORKI!

 

AutoMapa Android to najskuteczniejsze połączenie map w technologii off-line i danych drogowych on-line. Mapy dostępne są zawsze. Nawet, gdy nie ma zasięgu ani GSM ani Wi-Fi. Mając dostęp do sieci kierowcy otrzymują wsparcie technologii LiveDrive! pozwalającej na nawigację z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej, korków i mechanizmów pozwalających na automatyczną zmianę kierunkowości ulic czy ich czasowe zamykanie i otwieranie.

 

 • Inteligentne trasy wyznaczane z wykorzystaniem prognoz ruchu drogowego (SmartRoutes) oraz aktualnych informacji o korkach i innych utrudnieniach drogowych pobieranych w trakcie jazdy dzięki LiveDrive!

 • Prognozy ruchu drogowego (SmartRoutes) opracowane na podstawie m.in. danych z jazdy innych użytkowników dróg. (Dane zbierane są codziennie z ponad 4 mln km jazd po polskich drogach, a aktualne dane o ruchu i utrudnieniach (LiveDrive!) przesyłane są co 2 minuty)

 • Wizualizacja natężenia ruchu drogowego i innych bieżących utrudnień

 

TECHNOLOGIE I DANE

 

 • Nowy, intuicyjny Interfejs Użytkownika

 • Bogaty wybór typów tras i sposobów nawigacji

 • Asystent Pasa Ruchu

 • Nawigacja „pod drzwi” z wykorzystaniem punktowych adresów i ponad 640 tys. Użytecznych Punktów (POI)

 • 500 najniebezpieczniejszych stref drogowych w Polsce opracowanych wspólnie z Komendą Główną Policji i Fundacją Krzysztofa Hołowczyca - "Kierowca Bezpieczny"

 • Dane o wszystkich przejazdach kolejowych opracowane wspólnie z PKP

 • Ostrzeganie o radarach, fotoradarach, autach z wideorejestratorami i innych dowolnych obiektach na mapie

 • Wsparcie dla CB Radio (pikietaż - informacja o słupkach kilometrowych)

 

NAJDOKŁADNIEJSZE MAPY W NAJNOWSZYCH WERSJACH

 

Sprzedaż

 

Zakup pakietu podstawowego pozwala na korzystanie przez 7 dni z pełnej funkcjonalności oprogramowania oraz nieograniczoną w czasie możliwość przeglądania mapy i POI. Do dalszego działania AutoMapy Android konieczny jest zakup licencji czasowej.

 

Numer licencji

 

Numer licencji nadawany jest automatycznie przy pierwszym zakupie licencji czasowej AutoMapy Android z Google Play. Dla bezpieczeństwa, numer licencji należy starannie zachować - jest konieczny przy weryfikacji legalności licencji AutoMapy Android, umożliwia odtworzenie licencji w razie utraty sprzętu wraz kopiami zapasowymi oraz umożliwia dostęp do usług dodatkowych związanych z AutoMapą Android.

 

Licencja czasowa

 

Licencja czasowa uprawnia do korzystania z pełnej wersji programu AutoMapa Android w opłaconym czasie. Po jej wygaśnięciu funkcje nawigacji są nieaktywne, ale można nadal przeglądać mapę orazy wyszkiwać adresy i punkty POI. Aby przedłużyć pełne działanie nawigacji, należy wykupić licencję czasową na kolejny okres. Termin ważności licencji czasowej oraz jej numer można sprawdzić w programie w menu: Menu/ Ogólne w zakładce Licencja. Licencja czasowa AutoMapa Android może być używana na jednym urządzeniu Android. Nie jest możliwe przenoszenie licencji pomiędzy urządzeniami, kontami użytkownika, jak również pomiędzy różnymi platformami (iOS/ Android/ Windows). Wykupienie kolejnej licencji czasowej przed wygaśnięciem poprzedniej powoduje przedłużenie posiadanej licencji o zakupionych okres. Jeśli w monencie zakupu kolejnej licencji czasowej poprzednia licencja wygasła, wówczas okres ważności nowej licencji biegnie od momentu jej zakupu. Licencję na kolejny okres można zakupić w dowolnej chwili, z zasrzeżeniem, że łączny czas wykupionych licencji czasowych nie może być dłuższy, niż dwa lata.

 

Instalacja

 

Instalacja programu następuje automatycznie po pobraniu programu z Google Play na urządzenie Android.

 

Aktualizacja

 

Aktualizacje AutoMapy Android przeznaczone są dla użytkowników posiadających ważną licencję czasową odpowiednią dla typu programu (AutoMapa Android Polska i AutoMapa Android Europe). Po zakupie licencji czasowej, użytkownik uzyskuje prawo do używania aktualnej wersji dostępnej w Google Play oraz przyszłych wersji, które pojawią się w czasie ważności licencji czasowej.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy