Odstraczacze

Odstraszacz kun w pojazdach mechanicznych

Odstraszacz kun w pojazdach mechanicznych
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 65,55 PLN 53,29 PLN netto
Producent: Kemo Electronic
Indeks: M100N
Indeks producenta: M100N
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 12,00 PLN (przedpłata) 17,00 PLN (pobranie)
Opis

Opis  
  Wytwarza niesłyszalne dla człowieka agresywne ultradźwięki, które dla kun są szczególnie dokuczliwe i dlatego ich unikają. Zastosowanie w pojazdach mechanicznych domach i na strychach. Wytwarza szczególnie głośne, pulsujące ultradźwięki.
 
W przypadku wykorzystania urządzenia przeciwko kunom, należy zamontować go w komorze silnika lub w wnękach przez które zwierzęta mogą się dostać do tej komory. Należy przy tym zwrócić uwagę aby w kierunku wysyłania ultradźwięków było możliwie dużo wolnego miejsca. W ten sposób mogą się one rozchodzić na dużej przestrzeni.
Rozchodzenie się ultradźwięków podobnie jak światła może odbywać się po liniach prostych, co oznacza że nie docierają one do każdego zakątka. W przypadku komory silnika o wielu wcięciach może być wymagana instalacja kilku urządzeń. Należy spróbować je tak zamontować aby wysyłały ultradźwięki w kierunku najbardziej narażonych na uszkodzenie przez kuny czyli większości kabli i węży. Urządzenie należy tak zamontować, aby uniemożliwić wtargnięcie wody i brudu do obudowy.
Po podłączeniu 11 - 15 V/DC do urządzenia zaczyna migać wbudowana w nim dioda świecąca. W przypadku gdy tak nie jest, do urządzenia nie dochodzi prąd, lub zostały zamienione przewody plus i minus.
Proszę uwzględnić, że ultradźwięki są dla zwierząt tylko bardzo dokuczliwe i z reguły szukają sobie inny pojazd w którym nie są w ten sposób atakowane. Z tego powodu nie można zagwarantować że w każdym przypadku kuny zostaną wystraszone.
Ważne Jeżeli kuna pozostawiła ślady zapachowe w Państwa samochodzie należy koniecznie umyć komorę silnika. Tak samo konieczne jest, w celu usunięcia śladów zapachowych, wyczyszenie przy pomocy środków czystości powierzchni miejsca postoju samochodu.
Zastosowanie Zastosowanie w samochodach, domach i na strychach. Wytwarza szczególnie głośne, pulsujące ultradźwięki. 
Napięcie pracy 11 -15 V DC
Średni pobór prądu < 2 mA
Częstotliwość 23 kHz
Kąt promieniowania ~ 140°, max. ~ 110 dB ± 20%
Gwarancja  24 m-ce

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Wideo
Odstraszacz kun w pojazdach mechanicznych
Pliki do pobrania

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

Szybki podgląd
Cena: 129,00 PLN 104,88 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 159,00 PLN 129,27 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 48,00 PLN 39,02 PLN netto
Bestseller
Szybki podgląd
Cena: 198,00 PLN 160,98 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 14,99 PLN 12,19 PLN netto